Image
Image
Image
Image

Servis a údržba

Pravidelná údržba a servis je základom dlohodbej funkčnosti aj toho najkvalitnejšieho okenného systému.
Každý jeden okenný prvok podlieha vplyvom, ktoré si niekedy ani nevšímame, ako napr. teplotné rozdiely jednotlivých ročných období, zmeny počasia, prirodzené opotrebenia produktov, najma kovaní a tesnení.
Jednoducho aj o to najkvalitnejšie okno a kovanie sa treba starať. Tesnenia treba premazávať, kovanie správne nastavovať a tiež takisto premazať, práve kvöli vplyvom počasia a tepelným výkyvom. V letnom období nám slnko vysúša jednotlivé časti, naopak v zime ztvrdne okenné tesnenie. Práve preto Naša firma odporúča vykonávať servis okien a dverí aspoň raz ročne. K našim oknám tento servis ponúkame automaticky. No kvôli dnešnej rýchlej dobe nie každý výrobca má čas poskytovať takéto služby, práve preto naša spoločnosť Zaluman s.r.o. sa rozhodla poskytovať servis na všetky typy plastových resp. hlinikových okien a dverí. V rámci možností Vám vieme zaručit kvalitný servis okien a dveri, ktorým odstránime vady, v mnohých prípadoch Vám týmto servisom vieme usporiť nemalé čiastky za výmenu nového okna.
Ak máte záujem kľudne nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme.

Vypracovanie cenovej ponuky

Hľadáte nielen spoľahlivého partnera ale chcete získať aj kvalitné produkty za rozumnú cenu?
Nechajte nám odkaz a my Vás kontaktujeme.
Naši zamestnanci sú najlepšími vo svojom odbore.
Neveríte? Presvedčte sa sami.
Image

ADRESA

Sídlo: Krížna 1273/2, 92901 Dunajská Streda
Kancelária:  Kračanská cesta 40, 92901 Dunajská Streda /Areál OSP/

Image

OTVÁRACIA DOBA

Po-Št: 8:00 – 16:00
Piatok: 8:00 – 15:00

Image

KONTAKTY

Tel.: + 421 908 152 210
E-mail: 
szigeti@zaluman.sk
info@zaluman.sk 

Montáž plastových a hliníkových okien

Image

Nájdete nás aj na rôznych platformoch

Image

Rady a typy

Ako správne vetrať
Vetranie je veľmi účinné v boji proti vlhkosti a plesniam. Ako však vetrať čo najefektívnejšie pri minimálnej energetickej náročnosti?

AKO VETRAŤ V ZIME
V zime vetrajte nárazovo a intenzívne

V zimnom období treba vetrať nárazovo a veľmi intenzívne. Po dobu vetrania uzavrite ventil radiátora, tvorte okná dokorán, príp. urobte prievan. Dĺžka intenzívneho vetrania závisí od vonkajšej teploty, veľkosti otvoreného okna a veľkosti miestnosti. Čím je vonku chladnejšie, tým kratšie treba vetrať. Vo všeobecnosti sa dĺžka vetrania pohybuje od 5 do 15 minút. Ak ste dovetrali, zatvorte okno a ventil zapnite.

AKO VETRAŤ V LETE
Prievanom vyvetráte najlepšie v lete

Cieľ vetrania v letných mesiacoch je rovnaký ako v zime – dostať z miestnosti vydýchaný vzduch, no zároveň mať vychladený interiér. V stenách a pod strechou sa akumuluje počas horúcich dní teplo, a preto určitý čas trvá, kým sa interiér vychladí. Najideálnejšie je vetrať v nočných hodinách, resp. nadránom. V prípade suchého tepla pomáhajú namočené vlhké závesy, príp. mokré plachty upevnené na oknách.

V lete najlepšie vyvetráte miestnosti, keď spravíte prievan. Otvorte súčasne protiľahlé okná, resp. dvere a vzduch začne prúdiť naprieč miestnosťami.
V prípade, že budete vetrať v skorých ranných, resp. nočných hodinách, môžete tiež ušetriť náklady za elektrinu. Najmä na jar a v lete využite nižšiu vonkajšiu teplotu, avšak v prípade extrémne horúcich letných dní platí pravidlo – ak v miestnosti nie je vydýchaný vzduch, nemusíte vetrať vôbec.

Zdroj: www.energia.sk

ZALUMAN s.r.o.

Výroba hliníkových okien a ich doplnkov.

Image

Korešpondenčná adresa

Kračanská cesta 40
929 01 Dunajská Streda

Sidlo

Krížna 1273/2
929 01 Dunajská Streda
© 2018, ZALUMAN s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zakladáme hlavne na kvalite výrobkov a spokojnosti zákazníkov.

Sledujte nás: - Facebook / Instagram
© 2024 ZALUMAN. Všetky práva vyhradené.